loading...

آموزش سئو برای افراد خاص

بازدید : 85
دوشنبه 17 شهريور 1399 زمان : 12:26

شما یک پست وبلاگ دارید که برای خبرنامه خود منتشر کنید اما آخرین مهلت کپی لحظه آخری فرا رسیده است. همکاران شما خیلی بلند با تلفن صحبت می کنند. دستگاه قهوه متوقف شده است. و همینطور اراده شما.

اما شما چاره ای ندارید ... شما باید قدرت خود را تأمین کنید و اطمینان حاصل کنید که پست شما به موقع منتشر می شود و در صندوق ورودی خوانندگان قرار می گیرد. وقت آن است که در گوشی بمانید ، به همکاران خود که خیره کننده "به من نزدیک نمی شوند" خیره کننده دهید و نویسنده سریع داخلی خود را کانال کنید.

در زیر ، من چند تکنیک آزمایش شده و به اشتراک گذاشته شده را برای کمک به شما در نوشتن سریع پست وبلاگ خود - بدون از بین بردن کیفیت ، عقل و دوستی اداری - به اشتراک می گذارم.

شما یک پست وبلاگ دارید که برای خبرنامه خود منتشر کنید اما آخرین مهلت کپی لحظه آخری فرا رسیده است. همکاران شما خیلی بلند با تلفن صحبت می کنند. دستگاه قهوه متوقف شده است. و همینطور اراده شما.

اما شما چاره ای ندارید ... شما باید قدرت خود را تأمین کنید و اطمینان حاصل کنید که پست شما به موقع منتشر می شود و در صندوق ورودی خوانندگان قرار می گیرد. وقت آن است که در گوشی بمانید ، به همکاران خود که خیره کننده "به من نزدیک نمی شوند" خیره کننده دهید و نویسنده سریع داخلی خود را کانال کنید.

در زیر ، من چند تکنیک آزمایش شده و به اشتراک گذاشته شده را برای کمک به شما در نوشتن سریع پست وبلاگ خود - بدون از بین بردن کیفیت ، عقل و دوستی اداری - به اشتراک می گذارم.

1. آنچه می دانید بنویسید

اگرچه استفاده از نوشتن برای یادگیری بسیار خوب است (و من اغلب خودم این کار را می کنم) ، اما گاهی اوقات زمان محدود شما را ملزم به نوشتن در مورد آنچه می دانید می کنید. این لزوماً چیز بدی نیست - بالاخره به شما امکان می دهد از دانش موجود خود بهره ببرید و تخصص موضوع خود را به نمایش بگذارید.

از آنجا که این دانش را برای مدت طولانی در اختیار داشته اید ، گاهی به سختی به یاد می آورید که این دانش جدید ، مهیج و غیرقابل قبول برای افراد دیگر است. و از آنجا که این برای افراد دیگر جدید است ، این بدان معنی است که آنها یادگیری ، قدردانی ، گوش دادن و امیدوارم توصیه های شما را در میان همکاران ، همسالان و دوستان خود به اشتراک بگذارند.

راهنمای شما برای نوشتن فوق العاده سریع ، فوق العاده قوی:

خوب ، اکنون که موضوعی را که می دانید انتخاب کردید ، زمان تهیه پیش نویس پست شما فرا رسیده است. در این مرحله نمی توانید نگران کمال باشید. این فرایند را به عنوان سازماندهی افکار خود در نظر بگیرید و ویرایشگر داخلی دیوانه خود را ساکت کنید (فعلاً تعطیل باشید).

به یاد داشته باشید: هیچ قانون سخت و سریع برای نوشتن سریعتر وجود ندارد ، بنابراین اگر شما ترجیح می دهید ابتدا بدن خود را پیش نویس کنید و پیش نویس ، مقدمه و نتیجه را بعداً پر کنید ، سپس آن را دنبال کنید. راهنمای زیر اولویت شخصی من و روشی است که خودم استفاده می کنم. با این حال ، یک سفارش کاملاً متفاوت ممکن است برای شما بهتر باشد - به همین دلیل مهم است که آزمایش کنید و بهترین روش کار سریع خود را پیدا کنید. به سادگی یک تایمر تنظیم کنید ، شروع به تهیه پیش نویس کنید و ابتدا به اطلاعاتی که ذهن شما یادداشت می کند توجه کنید.

2. مقدمه سریع خود را تهیه کنید

مشکل چیست؟

مشکلی را که شخص هدف شما باید حل کند (مشکلی که با پست خود حل می کنید) مشخص کنید و دو مرحله ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

 • 1. بر روی احساسات تمرکز کنید - آیا مخاطبان شما خسته ، ترسیده و بیش از حد تحت فشار قرار گرفته اند؟ با مخاطبان خود همدردی کنید و به آنها بگویید که چگونه پست وبلاگ شما می تواند به آنها کمک کند.
 • 2. تمرکز بر مخمصه - آیا رئیس آنها خواستار است؟ آیا چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد یک موضوع خاص وجود دارد؟ تصویری دقیق از مشکلی که مخاطبان با آن روبرو هستند را ترسیم کنید - این به شما کمک می کند اعتماد به نفس خود را ایجاد کنید و به مخاطبان خود اجازه دهید ببینند که شما مشکل خاص آنها را درک می کنید و از این رو بهترین فرد برای کمک به آنها در حل آن هستید.

چگونه پست وبلاگ شما می تواند کمک کند؟

اکنون روی راه حلی که برای مخاطبان خود ارائه می دهید تمرکز کنید. به روشنی بیان کنید که پست شما چگونه به مشکلات آنها رسیدگی می کند و به آنها کمک می کند تا آنها را کاهش دهند. اگر می خواهید بینندگان بیشتری درباره محتوایی که انتظار دارند و منتظر هستند ، می توانید برخی از نکاتی را که پست شما در بر خواهد گرفت ، لیست کنید.

3. بدن سریع خود را پیش نویس کنید

امتیازات خود را لیست کنید

وقتی به موقع تنگ هستید پست های لیست واقعا خوب کار می کنند. این به این دلیل است که شما باید یک معماری مشخص را پر کنید. پست لیست نیز نوعی از قالب قابل اسکن است که به راحتی از نظر خواننده شما خارج می شود.

5-6 نکته خشن را یادداشت کنید (این می تواند از ذهن شما یا از طریق مقالاتی که در مورد آنها تحقیق کرده اید به وجود بیاید اما مطمئن شوید که برای افزودن ارزش اضافی از یک زاویه منحصر به فرد یا یک نقطه جدید از خود استفاده کرده اید). سپس بهترین 3-4 امتیاز خود را انتخاب کنید (ایده هایی که به شما کمک می کنند تا با ارزش ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهید) تا بتوانید از آن استفاده کنید.

امتیازات خود را بیرون بیاورید

با راهنمایی ها ، ابزارها و مشاوره های شخصی ، تا آنجا که می توانید نکات انتخابی خود را بیرون بیاورید. در این مرحله متن خود را تا آنجا که ممکن است شکسته و جملاتی را که فکر می کنید بعداً در بخش "نکته داغ" قرار گیرد مفید برجسته کنید. بهتر است از همان ابتدا برای هر بخش محدودیت کلمه انتخاب کنید - این اطمینان می دهد که امتیازات خود را کوتاه و دقیق نگه دارید. و البته به شما در صرفه جویی در وقت کمک خواهد کرد.

عمق را به پست وبلاگ خود اضافه کنید

اکنون که نکات خود را مرور کردید ، وقت آن است که به پست وبلاگ خود عمق دهید. آیا تحقیق یا آماری وجود دارد که بتوانید برای پشتیبان گیری از ادعاهای خود و افزایش اعتبار مقاله خود ارائه دهید؟ سایر اطلاعات پشتیبانی که می توانید در این مرحله اضافه کنید شامل نقل قول از متخصصان با نفوذ در صنعت شما ، عکسهایی از صفحه نمایش است که نحوه انجام کارهای خاص و پیوندهای مفید به سایر پست های وبلاگ داخلی یا خارجی را به خوانندگان نشان می دهد - هر چیزی که به آنها کمک می کند تا شما را درک یا باور کنند ارسال وبلاگ بیشتر.

4. تصاویر خود را ویرایش ، قالب بندی و انتخاب کنید

پس از اتمام اولین پیش نویس پست ، زمان ویرایش و شکل دادن به قطعه نهایی شما است که به زودی منتشر می شود. پست خود را اسکن کنید و بخشهایی را شناسایی کنید که می توانید بیشتر تجزیه کنید تا خوانایی پست وبلاگ شما افزایش یابد و هر نقطه واضح تر شود. برای جلب توجه خواننده خود و افزودن زمینه به هر بخش یا پاراگراف ، تصاویر مرتبط را در سراسر پست وبلاگ خود اضافه کنید. این پست وبلاگ ' انتخاب و جذاب ترین تصاویر بصری ، مربوط (و رایگان) برای وبلاگ خود ' به شما کمک می کند تصاویر مناسب پست وبلاگ خود را سریعتر پیدا کنید.

5- CTA یا هرگونه افکار پایانی را اضافه کنید

پست خود را جمع بندی کنید و تصمیم بگیرید که خوانندگان شما می خواهند در مرحله بعدی چه اقدامی انجام دهند. آیا به سادگی می خواهید آنها شروع به کار کنند و مراحل راهنمایی را که تازه نوشتید دنبال کنید؟ آیا می خواهید آنها را به یکی از خدمات / ابزارهای خود هدایت کنید که به آنها کمک کند وظیفه ای را که در مورد آن نوشتید انجام دهند. یا مایلید از آنها بازخورد بگیرید سریع تصمیم بگیرید ، آن را پایین بیاورید و بیرون بیاورید.

حالا نفس بکشید ، لبخند بزنید و آن فنجان قهوه را بگیرید.

آیا ترفندهایی از طرف خود دارید که به شما کمک کند سریعتر پست های با کیفیت وبلاگ بنویسید؟ ما دوست داریم افکار شما را بشنویم ...

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
موضوعات
آمار سایت
 • کل مطالب : 24
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 28
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 43
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 73
 • بازدید ماه : 29
 • بازدید سال : 2930
 • بازدید کلی : 2930
 • <
  پیوندهای روزانه
  آرشیو
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  کدهای اختصاصی